Ana sayfa

tesa otomotiv çözümleri videosu

Media

Temiz, parıltılı iç ve dış yüzeyler, kusursuz bir otomobil dizaynını meydana getiren temel unsurlardandır. Aracın boyası üzerindeki en küçük çizik dahi estetiği bozup şikâyetlere yol açabilir. tesa® yapışkan bantlar, hassas iç ve dış yüzeyleri korur.

Yeni araçların sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini garanti altına almak için, pek çok parçanın önceden, tam olarak korunması gerekmektedir. Kendinden yapışkanlı tesa® filmler, son kullanıcıya teslim gerçekleştirilene kadar, tedarikçiler tarafından montaj ve nakliye sırasında kullanılmaktadır.

tesa’nın Yüzey Koruyucu ürün gamı, iç kısımların geçici olarak korunmasına yönelik, dış ortam uygulamaları için açık hava şartlarına dayanıklılığı yüksek ve kalıcı koruma sağlayan ürünleri içermektedir.

Kendinden yapışkanlı tesa® filmler, boyalı metal ve plastik yüzeyleri, cam, jantlar, süslü döşeme ve amblemler, halılar, döşemeler, iç kaplamalar, kapı eşikleri ve aynı zamanda metal öğelerle dizayn öğelerini kir ve hasardan korur.

İster kara, ister tren, ister deniz yoluyla olsun, tesa® filmler, araç boyası için tesisten müşteriye ulaştırılıncaya kadar koruma sağlar. Geçici koruma sağlayan tesa® yapışkan bantlar, hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılabilir ve çevre dostu bir yoldan imha edilebilirler. tesa uygulama uzmanları, bağımsız, yerinde uzman desteği sağlarlar ve kişisel danışmanlık ve modern laboratuar teknolojisi sayesinde optimal yüzey koruması oluştururlar.

 

More in this category: « tesa ACX Plus videosu

Bİze bağlanın

 
 

 tesa bant ankara müşteri memnuniyeti