Çeşitlilik ve Güç | Otomotiv Sektörü

Çeşitlilik ve Güç | Otomotiv Sektörü

 

Otomotiv üretici ve tedarikçileri, uluslararası anlamda tesa’nın en önemi müşterileri arasındadırlar. tesa, nakliye sırasındaki koruma, hassas yüzeylerin korunması, kablo demetleme ve tutturulması, boyama işleri esnasında maskeleme, işaretleme ve etiketleme, kalıcı tutturma ve contalama ve ses yalıtımı konularında profesyonel çözümler sunmaktadır:

 

• Yüzey koruma
• Kablo toplama
• İşaretleme ve güvenlik
• Delik kapama
• Kalıcı birleştirme
• Maskeleme

 

Dış Trim Montajı Tesa® ACXplus – kalıcı montaj çözümleri için akrilik köpük bantlarımız, aracın kullanım ömrü süresince her tür harici etkiye karşı yüksek dayanım göstermektedir.
Otomotiv Elektroniği Otomotiv endüstrisindeki uzun süreli deneyimimizi, elektronik uygulamalardaki geniş uzmanlığımızla birleştiriyoruz.
Kablo Montajı Çevre dostu bantlarımız, kablo tesisatını güvenli şekilde sabitler ve araç kabinindeki VOC (uçucu organik bileşik) emisyonlarını minimumda tutar.
Elektrikli Ulaşım Araçların güç aktarım organlarının elektrifikasyonuna yönelik otomotiv endüstrisi dönüşümünü destekliyoruz.
Delik Kapatma Delik kapama ürünlerimiz, nizami tapaların bile etkili olamadığı en zorlu uygulamalar için çözümler sunmaktadır.
İç Montaj Otomotiv piyasasında güvenilir bir ortağız ve emisyon limitlerini karşılamak için, düşük VOC içeren özel bantlar sunmaktayız.
Maskeleme Maskeleme ürün yelpazemiz, kolay ve ince boyama atölyesi prosesleri sağlarken OEM'lerin (Orijinal Malzeme Üreticileri) hassas ve eşsiz bir görünüş oluşturmasına yardım etmektedir.
Ayna Montajı Ayna montajı bant çözümlerimiz, geleneksel sıvı yapıştırıcı çözümleri ve klipslemeyle kıyaslandığında önemli proses avantajları sunmaktadır.
Kalıcı Boya Koruması Aracınızın boyasını taş çarpmalarına ve çiziklere karşı korumak istediğiniz her yerde tesa'nın ince ve neredeyse görünmez boya koruma filmi.
Güvenlik Etiketlemesi Güvenlik etiketlerimizde lazer işaretleme teknolojilerindeki derin bilgimizi, kendinden yapışkanlı filmlerdeki kapsamlı uzmanlığımızla birleştirmekteyiz.
Yüzey Koruma Araç dış ve iç yüzey koruma ürünleriyle hasar ve toz riskini minimuma indirerek, parlak yüzeyler elde edilmesini sağlamaktayız.
Kablo Demetleme Gürültü ve aşınmaya karşı güvenli ve etkin demetleme ve koruma sağlamak için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip kablo tesisatı demetleme bantları sunmaktayız.