Kurumsal

Hakkımızda

Özkan Endüstriyel Ltd. Şti. 2001 yılında Ankara'da kurulmuştur. TESA Bant A.Ş.'nin Yetkili Bayisi olarak endüstriyel bant grubunun, İç Anadolu ve Karadeniz bölgesinde tanıtımını, dağıtımını ve satışını yapmaktadır. Ayrıca, satmakta olduğumuz ürünler arasında ses ve ısı izolasyonunda kullanılan PE, EPDM, EVA yapışkanlı bantları bulunmaktadır. Mobilya, ambalaj, otomotiv, beyaz eşya, asansör, reklam, inşaat, elektronik ve savunma sanayi sektörlerinde bulunan lider kuruluşlara çözüm ortaklığı yapan şirketmiz faaliyetlerine Ankara ATB iş merkezinde devam etmektedir.

ÖzkanLtd - Tesa Ankara | Tesa Bant Ankara ve Karadeniz Yetkili Bayi | Cırt Bant

Kalite ve Güvenilirlik

Tesa Bant Ürünleri Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır satılmaktadır. Tesa, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır.

 

Uzman ekibimiz, tüketicilerin, ürünleri doğru kullanabilmeleri için gerekli kullanım bilgilerini vermektedir. Tesa Ankara olarak, tüketicinin bilgilendirilmesi konusunda son derece hassas bir politika izlemekteyiz.

 

Tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve doğru ürün seçimi yapabilmeleri için, Tesa Ankara ve Karadeniz bölgelerimizde belirli bir plana bağlı olarak düzenlenen ve duyuruları önceden yapılan Ürün Eğitimleri ile kullanıcılarımızın bilinç düzeyi artırılmaktadır.

 

Özkan Endüstriyel Ltd. %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri Tesa'nın Bölgesel Prosedürü ile yönetilmektedir. Bu prosedür, kendi iç politikalarımıza adapte edilmiştir ve hassasiyetle takip edilmektedir.

 

Herhangi bir tüketicimizin bir ürünle ilgili bilgi almak istemesi yada herhangi bir talebini dile getirmek istemesi halinde direkt olarak (0312) 397 37 73 numaralı Ürün Danışma Hattımızı arayarak bilgi alma imkanı bulunmaktadır.

 

Şikayet niteliğinde bir talep geldiğinde, bu talep prosedür dahilinde kayda alınmakta ve talepler Uzman personel tarafından yönetilmekte olup, tüketicilerimizin problemleri %100 memnuniyet ilkesine göre çözümlenmektedir.

Misyonumuz

Bölgemizde Lider Olmak

Tesa ürünleri bayisi olarak Ankara Ve Karadeniz bölgelerinde; Endüstriyel bant grubu, ses ve ısı izolasyonu gibi ürünlerden oluşan benzersiz bir ürün gamı oluşturacağız. Rakiplerimizi kalite, yenilikçilik ve ürün değeri olarak geride bırakacak ve imajımızı sürekli yenileyeceğiz.

 

Satın alma Tercihi Olmak

En kaliteli Endüstriyel bant grubunu sunan, birçok ürünün bir arada bulunduğu, kişisel ve kaliteli hizmet veren, lider kuruluşlara uzun süreli bir ilişki kurabilen şirket olacağız.

 

Lider Satış Kuruluşu Olmak

Pazardaki konumumuzu güçlendirerek bu kanalın yeniden keşfedilmesini sağlayacağız. Yüksek kazanç, takdir ve hizmet desteği sağlayan bir fırsatı sunarak, şirkemizle çalışmayı kolay ve karlı bir hale getirecek, sektörümüzün imajını geliştireceğiz.

 

En Beğenilen Kuruluş Olmak

Hiç yorulmadan, yeni gelişim olanaklarını takip ederek, karlılığımızı sürekli iyileştirerek, hissedarlarımıza üstün getiri sağlayacak ve sürekli izlenen, örnek alınan, sosyal sorumluluk sahibi bir başarı modeli haline geleceğiz.

ÖzkanLtd - Tesa Ankara | Tesa Bant Ankara ve Karadeniz Yetkili Bayi | Cırt Bant