tesa® 60153

tesa® 60153
tesa® 60153

tesa® 60153

Ürün Açıklaması

tesa® 60153 Yapışma Gücü Arttırıcı Hızlı Kürlenme, tesa'nın basınca duyarlı yapışkan bant ürününün PP / EPDM dahil çeşitli yüzeylere yapışmasını iyileştirmek için kullanılabilir. Bu substratlar genellikle otomotiv endüstrisinde bulunur. Özellikle ACXplus ürün ailemiz için tavsiye edilir. Bu yapışma destekleyicinin UV izlenebilirliği, uygulama işlemi sırasında kolay kalite kontrolüne izin verir.

Ana uygulamalar

tesa® 60153 Yapışma Arttırıcımız, genellikle otomotiv endüstrisindeki bileşenlerde bulunan çıkıntılı yüzeylerde bile PP / EPDM için tavsiye edilir. Bu ürün, tesa® ACXplus bantların yapışma gücünü önemli ölçüde artırmak için kullanılabilir. Test, önemli ölçüde yüksek soyulma direnci göstermektedir.

Teknik özellikler

Renk sarı

Puan özellikleri

Katılar 9 %
Kıvam likit
Viskozite 20 mPa s
Yayılma oranı 15 m²/l
Yoğunluk 0.82 g/cm³

Ek bilgi

Yapışma gücü artırıcıyı kullanmadan önce, yapıştırma yüzeyinde toz, gres, yağ, nem ve diğer kirleticiler bulunmamalıdır. Bu nedenle, alt tabakayı etanol veya izopropanol alkol gibi çözücüler veya tesa® 60040 Endüstri Temizleyicimiz gibi tiftiksiz bir bezle temizlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Yüzey temizlendikten sonra devam edip tesa® 60153 Yapışma Gücü Arttırıcıyı uygulayabilirsiniz. Yapışma artırıcılarımızı tüy bırakmayan bir bez, fırça veya süngerle uygulamanızı öneririz. Bunun dışında aplikatör kalemi veya keçe aplikatör kullanılabilir. En yüksek yapışma performansına ulaşmak için tüm yüzey ince bir yapışma arttırıcı ile kaplanmalıdır. Solventlerin buharlaşması için en az 30 saniye (ve en fazla 5 dakika) beklemek önemlidir. Lütfen bandı uygulamadan önce hazırlanan yüzeyi kirleticilerden arındırdığınızdan emin olun. Substrat, tesa® 60153 Yapışma Gücü Arttırıcı ile uygun şekilde ön işleme tabi tutulduktan sonra, yapıştırma için açık süre birkaç saat / gündür. Lütfen piyasada bulunan çok sayıda substrat formülasyonu nedeniyle, kullanımdan önce tesa® Yapışma Gücü Arttırıcıyı test etmeniz önerilir. • Bu ürünün raf ömrü, ağzı kapalı orijinal ambalajında ​​oda sıcaklığında saklandığında en az 12 aydır. • Güvenli kullanımla ilgili daha fazla bilgi ve tavsiye için lütfen talep üzerine temin edilebilen güvenlik veri sayfamıza (SDS) bakın.